Prekių katalogas

Blizgūs,baltos spalvos baldų dažai Helmi 80 A bazė A 0,225l

 • Blizgūs,baltos spalvos baldų dažai Helmi 80 A bazė A 0,225l

  Kodas: 700006692
  7.83
  9.79 Sutaupykite 1.96
  Likutis: 5 vnt.
  Į krepšelį 
 • Aukštos kokybės baldų dažai.
  SAVYBĖS
  Naudojami mediniams, medienos drožlių bei plaušų plokščių ir metaliniams interjero paviršiams. Tinka pažeistai dažų dangai atkurti, nedažytiems paviršiams dažyti ir alkidiniais bei rūgštiniais dažais dažytiems paviršiams perdažyti. Netinka nitroceliulioziniu laku dengtiems paviršiams perdažyti.

  PASKIRTIS
  Skirta durims, grindjuostėms, langų rėmams, radiatoriams, virtuvės spintelėms, baldams ir kt.
  Techniniai duomenys
  TEORINĖ IŠEIGA
  8–10 m²/l.

  ĮRANKIAI
  teptukas, purškimas

  Dažus „Helmi“ galima spalvinti įvairiausiomis spalvomis, taip pat ir iš „Symphony“ spalvyno. Galite žaisti ne tik spalvomis, bet ir derinti įvairaus blizgumo – matinius, pusiau matinius ir blizgius – dažus. „Helmi“ gaminiai negeltonuoja.
  „Helmi“ serijos gaminiai turi Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“ bei atitinka statybinių medžiagų emisijos klasę M1 ir žaislų apdailoms priemonėms keliamus reikalavimus, tad juos saugu naudoti tiek vaikų baldams, tiek žaislams. Jei skleidžia neutralų kvapą ir greitai džiūsta.
  Aukštos kokybės akriliniai dažai „Helmi“ sukuria dailų ir patvarų paviršių įvairiems mediniams ir metaliniams interjero paviršiams. Jais galima dažyti ne tik baldus bei smulkius interjero elementus, bet ir langų rėmus, duris, grindjuostes, virtuvės spinteles, radiatorius ir kt.
  SAUGOS IR SVEIKATOS APSAUGOS ŽENKLINIMAS pagal reglamentą EB Nr. 1272/2008 Atsargiai! Purškiant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų lašelių. Neįkvėpti rūko ar aerozolio. Sudėtyje yra 1,2-benzizotiazol-3(2H)- onas (BIT) ir mišinys: 5-chlor-2-metil-4-izotiazolin-3-ono [EB Nr. 247-500-7]; 2-metil-4-izotiazolin-3-ono [EB Nr. 220-239-6] (3:1) (C(M)IT/MIT (3:1)). Gali sukelti alerginę reakciją. Dažų sudėtyje yra biocidinio priedo, saugančio produktą sandėliavimo metu. Sudėtyje yra C(M)IT/MIT (3:1). Mūvėti apsaugines pirštines. Nesant pakankamam vėdinimui purškiant, naudoti respiratorius su dujų/dulkių filtrais AP EN405:2001).