Biologiškai aktyvus universalus organinis mišinys 10 l

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 300007379
  3.60
  Likutis: 10 vnt.
  Į krepšelį 

  Paskirtis:Šiltnamiui;Sodui;Daržininkystei;Gėlininkystei.


 • Dirvos Probiotikas - tai specialia technologija paruoštas koncentruotas, natūralus mišinys, pritaikytas dirvožemio priežiūrai ir derlingo sluoksnio formavimui. Dėl sudėtyje esančio sapropelio šis, ekologiškas, Augalų Probiotikas turi visus augalo augimui reikalingus elementus, kuriuos atiduoda augalui palaipsniui ir taip jį maitina net iki 5 metų. Produktas palaiko optimalų drėgmės kiekį paviršiniame žemės sluoksnyje ir gerina šaknų kvėpavimą. Sudėtyje esančios huminės rūgštys, natūralių vitaminų, ir bakteijų kompleksai neturi toksinio poveikio, dėl to didėja augalų produktyvumas ir gerėja produkcijos kokybė. Moksliniais tyrimai įrodyta, jog įterpus Soil Probiotic į dirvožemį žymiai padidėjo jo derlumas ir biologinis aktyvumas, o derlius pasižymėjo didesniu mikroelementų kiekiu.

  Sudėtis:
  Samaninės durpės, aktyvuotas organinis sapropelis, klintmilčiai. Produkte yra natūralios kilmės NPK, huminių, fulvo ir amino rūgščių, vitaminų, fermentų, mikorizinių grybų, glomalino ir gerųjų bakterijų.Organinė medžiaga 80-90%Sausos medžiagos 35-45%pH 6 - 8
  Panaudojimas:
  DIRVOŽEMIO DERLINGUMO DIDINIMUI IR KOKYVĖS GERINIMUI:
  Išberti 50 L Dirvos Probiotiko 5-10 m2 dirvos paviršiuje ir sekliai įterpti.

  TAŠKINIAM DAIGŲ TRĘŠIMUI:
  Prieš sodinant daigą į paruoštą duobutę įberti ir sumaišyti 1 dalį Dirvos Probiotiko su 3 dalimis grunto.

  DAIGINIMUI:
  Paruoškite daiginimo terpę iš 10-15% Dirvos Probiotiko ir 85-90% daiginimui tinkamo substrato arba dirvos.

  DĖMESIO: Nesodinti augalų ar sėklų į gryną Dirvos Probiotiką. Produktas turi būti įterpiamas į dirvožemį arba maišomas su grunto žeme ar nurūgštintomis durpėmis.