Prekių katalogas

AMBRO-SOL akriliniai purškiami dažai, RAL9005, juoda spalva, blizgūs, 400ml

 • AMBRO-SOL akriliniai purškiami dažai, RAL9005, juoda spalva, blizgūs, 400ml

  Kodas: 700002226
  5.52
  Likutis: 9 vnt.
  Į krepšelį 
 • Daugiafunkciniai akriliniai purškiami dažai, kurie skirti naudoti viduje ir lauke. Po 15 minučių liečiant nebelimpa, o visiškai išdžiuna maždaug per 22 valandas. Tinka mediniams, metaliniams, stikliniams ir keramikiniams paviršiams, taip pat tinkui, masonitui, durims, kėdėms, baldams, radiatoriams ir daugeliui kitų daiktų.


  NAUDOJIMAS:
  - Purtykite skardinę bent 1 minutę, kol išgirsite, kad vidiniai rutuliukai laisvai juda. Taip pat siūloma retkarčiais purtyti cilindrą net naudojimo metu;
  - Prieš dengiant paviršių kruopščiai nuvalykite;
  - Išbandykite paslėptoje vietoje, kad patikrintumėte paviršiaus suderinamumą su dažais.


  LAIKYMO SĄLYGOS:
  Prieš naudojimą: laikykite produktą sausoje vietoje ir nelaikykite žemesnėje nei 0°C ir aukštesnėje nei 45°C temperatūroje, po naudojimo talpykles laikykite uždarytas. Originalioje pakuotėje prekė gali būti saugoma 24 mėnesius (garantija). Prekės galiojimo laikas nesibaigia. Po pirmojo panaudojimo: laikyti sausoje vietoje ir toliau nuo karštųjų šaltinių. Saugoti nuo vaikų. Ši informacija, net jei ji yra patikima, turi būti laikoma tik apytikslė. Mes nesame atsakingi už netinkamą gaminio naudojimą arba bet kokios licencijos pažeidimą. Prieš naudodami, vartotojai turėtų patikrinti gaminio tinkamumą konkrečiam naudojimui.