Prekių katalogas

Moliuskocidas nuo sraigių ir šliužų FERRAMOL LIMACIDE, 500 gr

 • Moliuskocidas nuo sraigių ir šliužų FERRAMOL LIMACIDE, 500 gr

  Kodas: 300007596
  15.38
  Likutis: 11 vnt.
  Į krepšelį 
 • Naudojimo instrukcijos

  Ferramol®Limacide yra moliuskocidas, naudojamas uogynų, lauko ir uždaro grunto daržovių bei dekoratyvinių augalų apsaugai nuo šliužų ir sraigių. Šliužų jaukas - kirtas neprofesionaliajam naudojimui. Veiklioji medžiaga: geležies fosfatas 10,0 g/kg. Jauko granulės su 1 % geležies fosfatu. Produkto forma – granulės.
  VEIKIMAS
  Ferramol®Limacide vilioja visus augalams kenksmingus šliužus. Paragavę moliuskocido, po kelių valandų jie nustoja ėsti ir pasitraukia į savo slėptuves, kur nugaišta. Tai visiškai naujas poveikis, kurio rezultatai nesumažėja dėl lietaus ar drėgno oro, kai šliužai būna ypač aktyvūs. Šliužus grūdeliai labiausiai vilioja tuomet, kai jie būna drėgni. Sausose vietose, kai nėra lietaus, grūdelius reikėtų laikas nuo laiko sudrėkinti. Daug kartų drėkinami jie nesuyra.

  NAUDOJIMAS
  Pasirodžius šliužams, Ferramol®Limacide tolygiai, ne eilėmis ir ne krūvelėmis, paskirstomas ant žemės tarp augalų. Grūdelių paberiama ankstyvą vakarą, šliužams išlindus iš savo slėptuvių. Kai masalas suėstas, reikėtų vėl paberti Ferramol®Limacide. Taip atsikratoma naujų šliužų, kurie patenka į sodą iš aplinkinių vietovių.
  Naudojimo norma: šliužams, sraigėms naikinti išberkite 2,5-5 g/m² Ferramol Limacide granulių.
  Didžiausias naudojimų skaičius: 4

  NAUDOJIMO SRITYS:uogynuose,lauko ir uždaro grunto daržovėse,dekoratyviniuose augaluose.

  Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.