Prekių katalogas

NeemAzal T/S, 5 ml nuo kenkėjų (sisteminis)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 300001807
  1.20
  Likutis: 0 vnt.
 • Naikina baltukus, pelėdgalvius, amarus, baltasparnius, tripsus, voratinklines erkes agurkuose, pomidoruose, paprikose, dekoratyviniuose augaluose, šiltnamiuose ir kopūstuose. 

  Naudojimo instrukcijos

  Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS

  Veiklioji medžiaga: azadirachtinas A 10 g/l

  NeemAzal yra Indijoje augančio medžio Azadirachta indica A.Juss ekstraktas, išskirtas iš šio medžio sėklų ir labai efektyviai naikinantis augalų kenkėjus.


  PASKIRTIS

  NeemAzal - insekto-akaricidas. Efektyviai naikina baltukus, pelėdgalvius, amarus, baltasparnius, tripsus, voratinklines erkes agurkuose, pomidoruose, paprikose, dekoratyviniuose augaluose ,šiltnamiuose ir kopūstuose.

  VEIKIMAS

  Nupurškus NeemAzal, augalas pasidengia plona plėvele, taip pat per lapų paviršių dalis preparato veikliosios medžiagos nukeliauja ir į vidinius augalo audinius. Kenkėjus preparatas veikia tik oraliniu būdu, jiems maitinantis augalais, nupurkštais NeemAzal tirpalu. Patekus veikliajai medžiagai į organizmą, kenkėjas nebegali nusinerti bet kurioje vystymosi stadijoje. Praėjus kelioms valandoms po nupurškimo, jau galima pastebėti pirmus preparato veikimo požymius - kenkėjai, jų lervos ar vikšrai praranda aktyvumą ir nustoja maitintis. Po kelių dienų kenkėjai žūva, nespėję palikti palikuonių.

   

  NAUDOJIMAS

   

  Augalai purškiami 0.5% koncentracijos tirpalu (5 ml/1 l vandens):

   

  • Prieš amarus, voratinklines erkes, purškiama kas 5 - 7 dienos,

   

  • Prieš  tripsus - kas 10 - 14 dienų,

   

  • Prieš graužiančius kenkėjus - kas 12 - 14 dienų.

   

  Ypač geri rezultatai, kai  tirpalas padengia augalo lapus iš abiejų pusių ir purškiama, kai būna jaunos lervučių stadijos. Jei nupurškus ir nepraėjus 6 val. nulijo - būtina purškimą pakartoti.

  Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.