Prekių katalogas

AMBRO-SOL impregnantas HQ, 400ml

 • AMBRO-SOL impregnantas HQ, 400ml

  Kodas: 700009466
  8.36
  Likutis: 6 vnt.
  Į krepšelį 
 • Idealiai tinka apsaugoti striukes, kuprines, lauko baldus, odą, zomšą, batus, krepšius ir t.t. Šis gaminys sudaro apsauginį barjerą nuo vandens dėmių ir riebių skysčių. Tai puikus impregnatorius turintis daugybę funkcijų. Produktas gali būti naudojamas namų, laivybos ir sporto prekių pramonėje. Nepalieka kvapo ir spalvos pėdsakų.

  NAUDOJIMAS: naudokite gaminį vėdinamoje vietoje. Prieš tai gerai suplakite. Nuvalykite apdorojamą paviršių (paviršius turi būti švarus ir sausas). Purkškite produktą tolygiai maždaug 20 cm atstumu. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojame procedūrą pakartoti po kelių valandų.

  LAIKYMO BŪDAS: prieš naudojimą: laikykite produktą sausoje vietoje ir nelaikykite žemesnėje nei 0°C ir aukštesnėje nei 45°C temperatūroje, po naudojimo talpykles laikykite uždarytas. Originalioje pakuotėje prekė gali būti saugoma 24 mėnesius (garantija). Prekės galiojimo laikas nesibaigia. Po pirmojo panaudojimo: laikyti sausoje vietoje ir toliau nuo karštųjų šaltinių. Saugoti nuo vaikų. Ši informacija, net jei ji yra patikima, turi būti laikoma tik apytikslė. Mes nesame atsakingi už netinkamą gaminio naudojimą arba bet kokios licencijos pažeidimą. Prieš naudodami, vartotojai turėtų patikrinti gaminio tinkamumą konkrečiam naudojimui.

  Įspėjimas! Slėginis indas.
  Saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50°C temparatūroje. Nebadyti ir nedeginti net tuščio. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos. Saugoti nuo uždegimo šaltinių - nerūkyti. Saugoti nuo vaikų.