Prekių katalogas

LED lemputė, 4.9W E27 GLS, oranžinė, SPECTRUM LED

 • LED lemputė, 4.9W E27 GLS, oranžinė, SPECTRUM LED

  Kodas: 100009248
  3.60 
  Likutis: 3 vnt.
  Į krepšelį 
 • 4.9W E27 LED 

  Šviesos spalva
  Oranžinė

  Šviesos kampas
  270°

  Matmenys
  50 x 93 mm

  Galia, W
  5

  Gamintojas
  Spectrum LED, Lenkija

  Lemputės lizdas
  E27

  Tinkama lauko instaliacijoms
  Taip

  Garantija
  2 metai

   


  Vieno žinomiausių Lenkijos gamintojų Spectrum LED produktas, išsiskiriantis puikia kokybe. Šios LED lemputės naudojamas labai plačiai. Dėl nedidelės kainos ir puikios kokybės, jos yra vienas iš geriausių pasirinkimų lyginant su kitų gamintojų alternatyvom.

  Galimi penki šviesos spalvos variantai:


  Raudona
  Žalia
  Mėlyna
  Geltona
  Oranžinė


  Spectrum LED – tai ne vienerius metus rinkoje pirmaujantis gamintojas bei tiekėjas galintis pasiūlyti itin platų kokybiškų LED šviestuvų asortimentą. Daugiau negu 20 metų įmonės patirtis, apšvietimo srityje, Lenkijos bei Europos rinkose, didžiulė patirtis bei tyrimai leidžia įmonei įgyvendinti ir patenkinti netgi išrankiausio kliento norus. Dėka stiprių bendradarbiavimo ryšių su gamintojais iš viso pasaulio Spectrum LED yra žinomi kaip vieni iš didžiausių specializuotų LED produkcijos gamintojų Lenkijoje.

  Įmonė koncentruojasi ties energijos taupymo sprendimais, pastoviai tobulindama savo technologijas, ypatingai susijusias su LED apšvietimu. Išlaikant šią poziciją ir sujungiant ją su moderniu dizainu ir naujausiomis technologijomis. Įmonė rinkai pateikia puikios kokybės produkciją, kuri konkuruoja su visais žinomiausių pasaulio gamintojų produktais.